Szkolenia zamknięte

TAXUS Centrum Szkoleń organizuje szkolenia zamknięte, których istotą jest dostosowanie ich do Państwa indywidualnych potrzeb.

Dynamiczny rozwój gospodarki rynkowej w Polsce i pojawiające się problemy w funkcjonowaniu firm na obszarach dotyczących aspektów prawnych, ekonomiczno – finansowych, czy z obszaru stosunków międzyludzkich powodują potrzebę ciągłego pogłębiania i uzupełniania wiedzy oraz pozyskiwania nowych umiejętności przez pracowników.
Wykształcona kadra menadżerów to jeden z najważniejszych elementów sukcesu przedsiębiorstwa. Sukces firmy to zarazem sukces ludzi w niej zatrudnionych.

Szkolenia zamknięte organizowane przez Taxus Centrum Szkoleń będą dla Państwa inwestycją w budowę kompetentnego, zmotywowanego zespołu i przyczynią się do lepszego funkcjonowania Państwa firmy.

Organizowaliśmy szkolenia zamknięte między innymi dla: ENION oddz. Częstochowa, Shell Polska, Polskapresse Sp. z o.o., Skanska S.A., Miraculum S.A., Starostwo Powiatowe w Wieliczce, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie, Urząd Miasta i Gminy Niepołomice, Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.

 Zapraszamy do współpracy!

Tel/fax.:   (12) 263 78 01 lub (12) 261 15 26
Tel kom.:  603 96 22 31