Szkolenie dwudniowe w Krakowie: Pomost porozumienia – holistyczna droga do zdrowia psychicznego i fizycznego

Data: 13.09.2024   Godzina: 10:00
Miejsce: Kraków, ul. Pawia 3 – Hotel Vienna House Andel's Cracow

Pomost porozumienia – holistyczna droga do zdrowia
psychicznego i fizycznego

SZKOLENIE W TERMINIE 13-14 WRZEŚNIA 2024 R.

Instytut Zdrowia Psychosomatycznego serdecznie zapraszają dyrektorów, psychologów, psychoterapeutów, pedagogów, nauczycieli oraz wszystkie osoby zainteresowane samorozwojem, psychologią i zdrowiem na unikatowe ogólnopolskie szkolenie psychologiczno-psychoterapeutyczne.

Celem szkolenia jest praca nad dobrostanem psychofizycznym współczesnej rodziny, młodzieży oraz dorosłych, mających kontakt z młodym pokoleniem, wymiana doświadczeń. Szkolenie w swoim zamyśle jest unikalne, gdyż ma za zadanie m.in. stworzyć platformę do dyskusji, rozwiązań, wymiany wiedzy w pracy zarówno terapeutycznej, rodzicielskiej jak i osobistej.

Wydarzeniem towarzyszącym będzie recital „Love story” wybitnego, polskiego tenora biorącego udział w trasie „10 tenorów” –  Mirosława Niewiadomskiego. Muzyk na scenie pokazuje wielką klasę i elegancję oraz niezwykle silny głos. Podczas koncertu zaprezentuje znane przeboje m.in. Franka Sinatry, Elvisa Presleya, Krzysztofa Krawczyka czy Zbigniewa Wodeckiego.

AGENDA

DZIEŃ 1

10:00 – powitanie i rejestracja
11:00 – Rodzina w czasach chaosu: kto (i co) potrzebuje terapii? – prof. dr hab. n. med Bogdan de Barbero
13:00 – przerwa obiadowa
14:00 – Kontakt z emocjami jako podstawa zdrowia i dobrostanu – dr Lidia Czarkowska
15:30 – przerwa kawowa
16:00 – Zdrowie psychiczne i fizyczne w perspektywie medycyny wielowymiarowej – dr n. med. Marzanna Radziszewska
19:00 – kolacja
20:00 Recital Mirosława Niewiadomskiego

DZIEŃ 2

do 9:00 – śniadanie
9:00 – Światło porozumienia. Nawiązanie głębszej komunikacji międzypokoleniowej – mgr Anita Kozłowska
11:30 – Wpływ tańca i ruchu na dobrostan psychofizyczny – mgr Tomasz Rachwalski
13:00 – Growth mindset drogą do pełni życia – dr Tatiana Krawczyńska-Zaucha

Zajęcia poprowadzą:
    • Prof. dr hab. n. med. Bogdan de Barbaro - ceniony psychiatra psychoterapeuta, prekursor w Polsce terapii schematów rodzin. Wieloletni pracownik naukowy Katedry Psychiatrii Collegium Medicum UJ. Autor wielu publikacji i książek m.in.: „Psychoterapia między wiedzeniem, a niewiedzeniem”, „Sztuka obsługi życia. O fobiach, nadziejach i całym tym chaosie”, „Bliskość. Co i jak robić, co i jak mówić, żeby naprawdę być razem”.

• Dr n.med. Marzanna Radziszewska - lekarz z ponad 30-letnim dorobkiem klinicznym na temat psychobiologicznych metod rozwiązywania problemów natury psychicznej i fizycznej. Od wielu lat w swej praktyce zawodowej z powodzeniem łączy wiedzę akademicką z naturalnymi metodami uzdrawiania. Spośród licznych metod rozwiązywania problemów natury psychicznej i fizycznej, wybrała te, które mają swoje silne podstawy w biologii – tak jak Recall Healing. Twórczyni autorskiego programu Akademii Psychobiologii.

• Dr Lidia Czarkowska - psycholog, prowadzi coaching, mentoring, warsztaty, superwizje oraz tworzy autorskie programy rozwojowe. Od ponad 20 lat wspiera rozwój ludzkiego potencjału. Autorka licznych publikacji naukowych i popularno-naukowych.

• Dr Tatiana Krawczyńska-Zaucha - certyfikowany coach (C-level, MCC), wybitny trener w zakresie przywództwa i efektywnej komunikacji z międzynarodowym doświadczeniem.

• Mgr Anita Kozłowski - master trainer, neuropsycholog z Kanady, absolwentka Universytetu Alberty, autorka dwóch bestselerowych książek, szkoli psychoterapeutów w odblokowywaniu skutków traumy na poziomie podświadomości.

• Mgr Tomasz Rachwalski - psycholog, coach, certyfikowany trener komunikacji. Prowadzi zajęcia z terapii tańcem w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Jako trener uczy m.in. skutecznej i asertywnej komunikacji, walki ze stresem. Szkolenia prowadzi w formie warsztatowej – obok zagadnień merytorycznych jego narzędziem jest ruch.
Cena za udział w szkoleniu:

2400 PLN od osoby – cena zawiera: nocleg z 13/14.09.2024 r. w pokoju 1-osobowym, udział w szkoleniu, wyżywienie, uroczystą kolację z prelegentami oraz udział w recitalu

2200 PLN od osoby – cena zawiera: noclegiem z 13/14.09.2024 r. w pokoju 2-osobowym, udział w szkoleniu, wyżywienie, uroczystą kolację z prelegentami oraz udział w recitalu

1800 PLN od osoby – cena zawiera: udział w szkoleniu, przerwy kawowe, obiad, uroczystą kolację z prelegentami oraz udział w recitalu

1400 PLN od osoby – cena zawiera: udział w szkoleniu, przerwy kawowe, obiad

Numer konta: 54 9430 0006 1006 2395 2000 0001