Szkolenie dwudniowe w Krakowie: Pomost porozumienia – holistyczna droga do zdrowia psychicznego i fizycznego

Data: 13.09.2024   Godzina: 10:00
Miejsce: Kraków, ul. Pawia 3 – Hotel Vienna House Andel's Cracow

Pomost porozumienia – holistyczna droga do zdrowia
psychicznego i fizycznego

SZKOLENIE W TERMINIE 13-14 WRZEŚNIA 2024 R.

TAXUS Centrum Szkoleń we współpracy z Instytutem Zdrowia Psychosomatycznego serdecznie zapraszają dyrektorów, psychologów, psychoterapeutów, pedagogów, nauczycieli oraz wszystkie osoby zainteresowane samorozwojem, psychologią i zdrowiem na unikatowe ogólnopolskie szkolenie psychologiczno-psychoterapeutyczne.

Celem szkolenia jest praca nad dobrostanem psychofizycznym współczesnej rodziny, młodzieży oraz dorosłych, mających kontakt z młodym pokoleniem, wymiana doświadczeń. Szkolenie w swoim zamyśle jest unikalne, gdyż ma za zadanie m.in. stworzyć platformę do dyskusji, rozwiązań, wymiany wiedzy w pracy zarówno terapeutycznej, rodzicielskiej jak i osobistej,

Zajęcia poprowadzą:
  • Prof. dr hab. n. med. Bogdan de Barbaro - ceniony psychiatra psychoterapeuta, prekursor w Polsce terapii schematów rodzin. Wieloletni pracownik naukowy Katedry Psychiatrii Collegium Medicum UJ. Autor wielu publikacji i książek m.in.: „Psychoterapia między wiedzeniem, a niewiedzeniem”, „Sztuka obsługi życia. O fobiach, nadziejach i całym tym chaosie”, „Bliskość. Co i jak robić, co i jak mówić, żeby naprawdę być razem”.
  • Dr n.med. Marzanna Radziszewska - lekarz z ponad 30-letnim dorobkiem klinicznym na temat psychobiologicznych metod rozwiązywania problemów natury psychicznej i fizycznej. Od wielu lat w swej praktyce zawodowej z powodzeniem łączy wiedzę akademicką z naturalnymi metodami uzdrawiania. Spośród licznych metod rozwiązywania problemów natury psychicznej i fizycznej, wybrała te, które mają swoje silne podstawy w biologii – tak jak Recall Healing. Twórczyni autorskiego programu Akademii Psychobiologii.
  • Dr Lidia Czarkowska - psycholog, prowadzi coaching, mentoring, warsztaty, superwizje oraz tworzy autorskie programy rozwojowe. Od ponad 20 lat wspiera rozwój ludzkiego potencjału. Autorka licznych publikacji naukowych i popularno-naukowych.
  • Dr Tatiana Krawczyńska-Zaucha - certyfikowany coach (C-level, MCC), wybitny trener w zakresie przywództwa i efektywnej komunikacji z międzynarodowym doświadczeniem.
  • Mgr Anita Kozłowski - master trainer, neuropsycholog z Kanady, absolwentka Universytetu Alberty, autorka dwóch bestselerowych książek, szkoli psychoterapeutów w odblokowywaniu skutków traumy na poziomie podświadomości.
  • Mgr Tomasz Rachwalski - psycholog, coach, certyfikowany trener komunikacji. Prowadzi zajęcia z terapii tańcem w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Jako trener uczy m.in. skutecznej i asertywnej komunikacji, walki ze stresem. Szkolenia prowadzi w formie warsztatowej – obok zagadnień merytorycznych jego narzędziem jest ruch.
Cena za udział w szkoleniu: 2400,00 PLN - PAKIET GOLD w pokoju jednoosobowym lub 2200,00 PLN - PAKIET GOLD w pokoju dwuosobowym lub 1800 PLN - PAKIET SILVER lub 1400 PLN - PAKIET STANDARD

Numer konta: 54 9430 0006 1006 2395 2000 0001

Adres email na który zostanie przesłany link na szkolenie

Numer konta: 54 9430 0006 1006 2395 2000 0001