Nasza firma

Jesteśmy firmą z dwudziestoletnim doświadczeniem – prowadzimy szkolenia na terenie całej Polski od stycznia 2000 roku. Specjalizujemy się w organizowaniu tzw. szkoleń twardych, głównie z zakresu ubezpieczeń społecznych, prawa pracy, prawa podatkowego, prawa gospodarczego, finansów oraz rachunkowości. Naszych Klientów zapraszamy na kursy autorskie: otwarte oraz zamknięte, przygotowane zgodnie z Ich wymaganiami.

Szkolenia adresujemy do szerokiej grupy odbiorców. Dążymy do doskonalenia naszych Klientów oraz dbamy o ich rozwój w zmieniających się warunkach rynkowych.

Szczycimy się tym, że współpracujemy z najlepszymi ekspertami z danych dziedzin. Naszym priorytetem jest dostarczanie Państwu aktualnych, pełnych i wiarygodnych informacji w sposób prosty i przejrzysty.

Każdego z naszych Klientów staramy się traktować indywidualnie, uwzględniając Jego potrzeby. Nasz zespół, składający się z kompetentnych pracowników, doświadczonych konsultantów, trenerów i wykładowców, w każdym momencie służy Państwu swoją pomocą i umiejętnościami. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, uwagi i propozycje z Państwa strony.

TAXUS Centrum Szkoleń jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego numer wpisu do ewidencji 43205-53.

Posiadamy również wpis do rejestru instytucji szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie pod numerem ewidencyjnym: 2.12/00171/2013.

Jesteśmy członkiem i założycielem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych

Przedsiębiorca uzyskał subwencje finansową w ramach programu rządowego „Tarcza finansowa 2.0 Polskiego Fundusz Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.