TAXUS Centrum Szkoleń

Aktualności

szkolenia otwarte szkolenia zamknięte

TAXUS Centrum Szkoleń jest instytucją szkoleniową, która od samego początku swojej działalności wyróżnia się najwyższą jakością usług i dbałością o zadowolenie Klientów na każdym etapie współpracy. Od teraz zostało to oficjalnie potwierdzone. Firma spełnia standardy określone w programie MSUES oraz pozytywnie przeszła wnikliwy proces weryfikacji. Możemy posługiwać się certyfikatem, który daje Klientom pewność, że korzystając ze szkoleń prowadzonych przez naszą placówkę, otrzymają doskonałą usługę. Znak jakości MUES świadczy o profesjonalizmie pracowników i trenerów TAXUS Centrum Szkoleń.

Jednocześnie certyfikat ten daje nam możliwość organizowania szkoleń, z których Klienci będą mogli korzystać w ramach tzw. „bonów szkoleniowych”, czyli systemu finansowania z własnych środków jak i przyznanych przez instytucje publiczne w sposób podmiotowy.

Firma TAXUS Centrum Szkoleń zajęła 6 miejsce w ogólnopolskim Rankingu Firm Szkoleniowych a 1 wśród firm w Małopolsce, zorganizowanym przez portal publiczni.pl na Najlepszą Markę Szkoleniową.