Szkolenie w Krakowie: Zatrudnianie, zwalnianie nauczycieli i pracowników niebędących nauczycielami w szkołach, placówkach publicznych i niepublicznych – praktyczne wskazówki, najnowsze interpretacje przepisów

Data: 14.03.2024   Godzina: 10:00-15:00
Miejsce: Kraków, ul. Pawia 3 – Hotel Vienna House Andel's

1. Zakładowe źródła prawa pracy.
  2. Nawiązywanie, zmiana i rozwiązywanie stosunku pracy.
  3. Prowadzenie akt osobowych pracownika.
  4. Wynagrodzenie i czas pracy nauczycieli oraz pracowników niebędących nauczycielami.
  5. Urlopy wypoczynkowe, okolicznościowe, bezpłatne, zdrowotne.
  6. Wybrane zagadnienia z zakresu gospodarowania Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych.
  7. Rozwiązywanie problemów, które pojawiają się podczas prowadzenia kadr w oświacie.

Zajęcia poprowadzi: Pani Lidia Rzeszutko – doświadczony i ceniony wykładowca, specjalista z zakresu prawa pracy, praktyk, wieloletni pracownik Państwowej Inspekcji Pracy.
Cena za udział w szkoleniu: 550,00 PLN od osoby – w cenę wliczono materiały szkoleniowe, kawę, lunch