Szkolenie online: Udzielanie i wykonywanie zamówień publicznych według nowej ustawy w Powiatowym Urzędzie Pracy

Data: 12.03.2021   Godzina: 9:00
Miejsce: szkolenie online

Udzielanie i wykonywanie zamówień publicznych
według nowej ustawy w Powiatowym Urzędzie Pracy

Zajęcia poprowadzi:
  1. Zestawienie przepisów i wymagań systemu zamówień publicznych obowiązujących w Powiatowych Urzędach Pracy od 1.01.2021 r. – ustawa pzp oraz akty wykonawcze.
  2. Planowanie zamówień i plany postępowań o udzielenie zamówień publicznych w 2021 r. – różnice i elementy wspólne.
  3. Opis przedmiotu zamówienia – rodzaj zamówienia. Charakterystyka zamówień udzielanych w Urzędach Pracy.
  4. Zamówienia o wartości poniżej 130 000 zł – punkty, na które trzeba zwrócić uwagę w nowym stanie prawnym. Schemat postępowania na przykładowym regulaminie wewnętrznym Powiatowego Urzędu Pracy.
  5. Przygotowanie postępowania o udzielenie zamówienia o wartości zamówienia równej lub powyżej 130 000 zł.
  6. Wymagania dotyczące SWZ – na przykładzie usług społecznych lub dostawy.
  7. Wybór trybu – tryb podstawowy oparty na art. 275 pkt 1 ustawy pzp. Schemat postępowania i kolejne czynności
    i zestawienie obowiązków na etapie:

1. przygotowania do postępowania,
    2. postępowania o udzielenie zamówienia publicznego,
    3. realizacji umowy, zmiany do umowy.
    4. Badanie i ocena ofert w oparciu o wymagania wskazane w SWZ. Czynności w postępowaniu.
    5. Zawarcie umowy z wykonawcą – realizacja. Raport po zakończeniu realizacji umowy.
    6. Ogłoszenie o wykonaniu umowy w BZP.
    7. Panel dyskusyjny.

Czas trwania i forma kształcenia: 9:00-14:00, wykład online

Zajęcia poprowadzi: jeden z najbardziej cenionych specjalistów i trenerów w zakresie zamówień publicznych w Polsce. Zamówieniami publicznymi zajmuje się od 1994 roku – doskonale zorientowany w specyfice funkcjonowania podmiotów podlegających systemowi zamówień publicznych. Trener zamówień publicznych wpisany w roku 1994 na listę Prezesa UZP w zakresie: dostaw, usług, usług informatycznych oraz robót budowlanych. Autor licznych publikacji i artykułów. Praktyk w trzech płaszczyznach: zamawiający, wykonawca i kontrola zamówień.
Cena za udział w szkoleniu: 350,00 PLN od osoby – w cenę wliczono dostęp do platformy online z prezentacją i transmisją wideo szkolenia, możliwość zadawania pytań w trakcie szkolenia, materiały szkoleniowe, zaświadczenia potwierdzające ukończenie szkolenia zgodne ze wzorem MEN