Szkolenie online: Sprawy kadrowe w szkołach w roku szkolnym 2020/2021

Data: 10.12.2020   Godzina: 10:00
Miejsce: szkolenie online

Sprawy kadrowe w szkołach w roku szkolnym 2020/2021

1. Zastępstwa, nauczanie indywidualne a konieczność zatrudnienia nowych nauczycieli lub zmian w istniejących umowach dotychczasowych pracowników w związku ze zwiększeniem ich obowiązków.
  2. Ocena wymagań kwalifikacyjnych nowych pracowników, ustalenie wynagrodzenia w oparciu
    o poziom wykształcenia i stopień awansu zawodowego.
  3. Decyzje kadrowe: wysługa lat – wyliczenie stażu do wynagrodzenia, informacje o uprawnieniach osób zatrudnionych lub o zmienionej liczbie godzin, informacje o uśrednianiu godzin, informacja o nowym łączonym pensum.
  4. Problemy związane z kwarantanną lub izolacją a możliwość prowadzenia zdalnego nauczania.
  5. Kwestie związane z rozwiązaniem stosunku pracy w trakcie roku szkolnego (świadectwo pracy, ewentualny ekwiwalent za urlop).
  6. Rozwiązywanie aktualnych problemów uczestników szkolenia.

Po ukończeniu szkolenia uczestnicy otrzymają zaświadczenia.

Czas trwania i forma kształcenia: 10:00-15:00, wykład online

Szkolenie poprowadzi: doświadczony, znany i ceniony wykładowca, praktyk, wysokiej klasy specjalista w zakresie spraw kadrowych w szkołach i placówkach oświatowych.
Cena za udział w szkoleniu: 290,00 PLN od osoby – w cenę wliczono dostęp do platformy online prezentacją i transmisją szkolenia, możliwość zadawania pytań w trakcie szkolenia, materiały szkoleniowe, zaświadczenia potwierdzające ukończenie szkolenia zgodne ze wzorem MEN