O nas

Specjalizujemy się w organizowaniu tzw. szkoleń specjalistycznych, głównie z zakresu ubezpieczeń społecznych (zus, zasiłki), prawa pracy (czas pracy, dokumentacja pracownicza), prawa podatkowego (PIT, VAT, CIT), prawa gospodarczego, finansów oraz rachunkowości, RODO, PPK. Naszych Klientów zapraszamy na kursy autorskie: otwarte oraz zamknięte, przygotowane zgodnie z Ich wymaganiami.

Szczycimy się tym, że współpracujemy z najlepszymi ekspertami z danych dziedzin. Naszym priorytetem jest dostarczanie Państwu aktualnych, pełnych i wiarygodnych informacji w sposób prosty i przejrzysty.

Każdego z naszych Klientów staramy się traktować indywidualnie, uwzględniając Jego potrzeby. Nasz zespół, składający się z kompetentnych pracowników, doświadczonych konsultantów, trenerów i wykładowców, w każdym momencie służy Państwu swoją pomocą i umiejętnościami. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, uwagi i propozycje z Państwa strony.

TAXUS Centrum Szkoleń jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego numer wpisu do ewidencji 43205-53.

Posiadamy również wpis do rejestru instytucji szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie pod numerem ewidencyjnym: 2.12/00171/2013.

Standardy Standardy